Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
węzeł chłonny pod pachą
09-03-2016, 21:09:24
węzeł chłonny pod pachą
Witam. Od jakiegoś 1,5 miesiąca co jakiś czas pobolewa mnie węzeł chłonny pod prawą pachą. wyczuwam zgrubienie, jest ono bolesne. mam pracę którą wykonuję właśnie prawą ręką, wymaga ona użycia siły. zastanawiam się czy może to być nowotwór. dodam, że przez ostatni kwartał przeszłam dwie anginy. po dwóch seriach antybiotyku, najgorsze objawy przeszły, natomiast ból gardła pojawiał się dosyć często a na prawym migdałku jest maleńka ropka, dosłownie kropka. czy to może być coś wspólnego? powinnam zrobić wymaz z migdałów? poza tym niedawno wykryto u mnie niedoczynność tarczycy. przez tarczycę przytyłam, mam nadwagę. bywają dni, że mocno się pocę. używam antyperspiratów.
to prawda, że nowotwór pod pachą nie boli? bardzo się boję. proszę o jakiekolwiek informacje. pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 04:52:38
RE: węzeł chłonny pod pachą
Zrób test na Hiv
07-09-2016, 14:30:05
RE: węzeł chłonny pod pachą
Takie badanie na HIV można wykonać bez wychodzenia z domu. Wystarczy zamówić zestaw pobraniowy do domu a próbkę odesłać do laboratorium. Wynik masz po ok. tygodniu. Takie anonimowe badanie realizują na zdrowegeny.pl. Daj znać co wynikło..
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS