Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana antybiotyku w czasie kuracji
27-11-2015, 15:21:27
Zmiana antybiotyku w czasie kuracji
Dzień dobry Mam taki problem. Po gastroskopii wykryto u mnie h.bacter i lekarz rodzinny przepisał mi controloc (40mg), metronidazol(250mg), amotaks (1g). Antybiotyki na 14 dni. Dodatkowo prawdopodobnie mam chlamydie więc lekarz dermatolog przepisał mi Klacid (500mg). Mówi, że mam przez 7 dni wziąć Klacid zamiast amotaksu i potem kolejne 7 dni amotaks. Czy nie będzie to miało wpływu na działanie terapii. Wiem,że klacid również stosuje się do usunięcia h. bacter. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2015, 09:07:01
RE: Zmiana antybiotyku w czasie kuracji
miałem podobną sytuacje, zmiana antybiotyku nie zaszkodziła a wrecz pomogłaSmile
26-01-2016, 10:30:04
jeśli nie działa pierwszy to trzeba zmienić niestetySmile
22-08-2016, 09:57:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2016 23:34:49 przez mediapark_10.)
U mnie identycznie, zmiana antybiotyku wyszła mi na dobre. Czasem po prostu organizm nie reaguje na jakiś składnik, ale to nie powód do zmartwień Smile
Słuchajcie, tak co do dermatologa... mój ostatnio przepisał mi na trądzik takie coś ... ale jeszcze się waham z kupnem, bo koleżanka mi mówiła, że nie bardzo działa. Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenie? Może jakiś zamiennik?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS