Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to moze byc rak.
30-08-2015, 09:08:36
Czy to moze byc rak.
Witam, mam 16 lat. Od pół roku, dokałdnie od stycznia, a nawet może i wcześniej, ciągle dokuczają mi jakieś dolegliwości..
Dzisiaj zagłębiłam się w temat "raka płuc" oraz "raka jelita grubego" .. Mam objawy i na to i na to...
Dokładniej.. Kaszel, raczej suchy, jakbym miała coś odkaszlec, ale nie mogę.. Bóle w barkach, bardzo dokuczliwe.. Ale wcześniej bolał mnie kręgosłup, dokładnie odcinek szyjny i to na końcu tego odcinka..
Ostatnio miewam też coraz częstsze zmęczenie.. Powiększenie węzłów chłonnych.

Dodam też, że mam silne bóle głowy, straszne problemy z koncetracją, prawdopodobnie mam migrenę, jednak mój lekarz rodzinny stwierdził to "od tak" i przepisał leki, które już przestaly pomagac. Mam też okropne problemy z pamięcią.

Jakiś czas temu miałam krwawienie z odbytu, miałam wykonaną w szpitalu kolanoskopię, badanie per rectup, różne badania krwi oraz gastroskopię. Wszystko wyszło dobrze, jednak miałam lekkei zapalenie żołądka. To było jakoś dwa lub trzy miesiące temu.
A teraz cierpię również na dziwny rytm wypróżnień, jednego dnia mam biegunke, drugiego już zatwardnienie.. Czasami nie moge się wypróżnic nawet 3 dni. Stolec wydaje mi się ze również ma dziwny kształt, inny niż zawsze.
Dzisiaj miałam gorączke, oraz pdczas wysiłku na rowerze przy bardzo cieplej pogodzie, gdzie moi towarzysze "buchali" gorącem, ja miałam zime poty i byłam cała zimna.

P.S. Prowadzę średnio zdrowy styl życia, mogę również byc chora na hiv. Jednak jeszcze nie odważyłam się zrobic testu.. Bo uważam, ze chyba to mało prawdopodobne.
Czekam na odpowiedź,
Agata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS