Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagłe ataki senności/osłabienia
25-06-2015, 13:07:46
Nagłe ataki senności/osłabienia
Witam, nie jestem pewna czy powinnam konsultować się z neurologiem czy z innym specjalistą.
Od kilku miesięcy mam następujący problem: w ciągu dnia, niezależne od pory dnia, spożywanych posiłków czy formy aktywności miewam nagłe ataki senności. Trwają one od kilku do kilkunastu minut. W trakcie takiego zdarzenia mam osłabione dłonie (np. nie mogę ich zacisnąć), ciężko mi utrzymać otwarte oczy czy głowę w naturalnej pozycji oraz czuję ogólne osłabienie. Nigdy w takim wypadku nie zasnęłam ani nie zemdlałam, zawsze zachowuje pełną świadomość. Zdarza się to dość "losowo". Czasami kilka razy dziennie a innym razem np. 2-3 razy w tygodniu. Byłam u lekarza rodzinnego, który zlecił mi badania krwi, jednak wszystkie parametry były w normie. Lekarz ten stwierdził, że to "od pogody", mimo, iż nie zauważyłam takiej zależności. Jest to na tyle kłopotliwe, że utrudnia mi czasami funkcjonowanie i wypełnianie obowiązków. Stąd moje pytanie: czy faktycznie mogą to być warunki pogodowe? Co mogę zrobić, aby to chociażby ograniczyć? Czy powinnam się udać na inne badania?
Z góry dziekuję za odpowiedź
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS