Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powikłania po po x2 OZT
15-05-2015, 06:59:23
Powikłania po po x2 OZT
Witam, w listopadzie 2014 przechodziłem pierwsze ostre zapalenie trzustki.
Po 3-4 dniach zostałem wypisany.
Dodam ze po wypisaniu aż do sylwestra 2015 nie spożywałem alkoholu, jedyny wyjątek po 2 tygodniach od wypisania ze szpitala to dwa do połowy nalane kieliszki wódki za zdrowie przyjaciółki solenizantki. W grudniu 2014 na święta przestałem trzymać przez około 4 tygodnie diety, zacząłem spożywać alkohol w postaci piwa, na start było to 2% pożniej 4% nastepnie 6%, kilka razy w tygodniu po parę sztuk.
W Lutym 2015 Ponownie złapało mnie OZT lecz był to grożniejszy atak gdyż po całym dniu cierpień napiłem się bardzo ciepłej herbaty, wręcz gorącej. Co było najwiekszą bzdura. Po spożyciu max 2 delikatnych łyków po 2-3 minutach poczułem zawroty glowy, następnie zostałem w 80% sparaliżowany. Brat mnie ubrał, pózniej zabrało pogotowie.
Po 7-9 dniach zostałem wypisany z recepta na lek proursan, oczywiscie mialem trzymac dietę oraz nie pic alkoholu. Otrzymałem rownież płyte z badaniem TK + opis, spakowane w rar. dodaje załącznik. Dodam iż mialem sie stawic na 24 lutego na nie wiem sam co, zabieg czy cos. Niestety z przyczyn juz nieistotnych nie zjawiłem sie. Od Lutego do konca marca nie spozywalem alkoholu, trzymalem diete, bralem leki. W Kwietniu zwiazalem sie z pewna dziewczyna, zaczelem spozywać alkohol, nie trzymac diety, oraz kilkakotnie palilem Marihuanę, raz mi ktos dosypal nieznanego pochodzenia do napoju dopalacz dzialajacy jak amfetamina lub metametafina, w narkotestach nic nie wykazało oraz w tym miesiacu rowniez połświadomie(w stanie nietrzezwosci) okolo 2g amfetaminy.
Od tamtego czasu, po spozyciu jakich kolwiek niewielkich ilosci pozywenia lub wody niegazowanej/soku pojawia sie kaszel z gesta flegma, bardzo dłąwiacy, rwacy, odrywajacy + juz gdy naprawde niewytrzymuje musze zmuszac sie do wymiotowania, "leci ze mnie flegma+ cos w kolorze zółto-brązowo-czarne, praktycznie bezwonne. Pozniej jest kilka chwil spokoju i znow to samo po spozyciu czekogolwiek. Dodam ze wstrzymalem sie od spozywania alkoholu ponownie, rowniez zadnych uzywek. Stosuje preparaty na wspomaganie trawienia "verdin" po posilkach (staram sie jesc na przymus minimum dawki szpitalne, oprocz obiadow, ew. 2 razy w tygodniu.
Moje aktualne obiawy to:
Czeste wymioty poprzez kaszel razem z wydzielina(flegma, dlawie sie)
Bezsenność
Ból mniejwiecej posrodku pleców
Zbrak apetytu
Lekko odczuwalny bol pod skosem od przepony na lewo(tak wiem ze trzustka)
W nocy straszna potliwosc, o ile zasypiam jest mi zimno, przykrywam sie, okno zamkniete, budze sie mokry+poduszki tez.
Dodam ze sprawdzalem kilka tygodni temu wyglad moczu, zaniepokoiło mnie w czasie oddawania moczu, raz w trakcie, raz na koncu w moczu rowniez pojawiały sie rozne "czesci" chodzi o cos brazowego/ciemnego wielkosci do 2-4mm , oraz kilkakrotnie był problem z oddaniem moczu.

A wiec do sedna. Moje pytania brzmia nastepująco:

Jakie mam ryzyko zachorowania na cykrzycę.
Czy jest ryzyko zachorowania na raka.
Dodam iż 3 lata temu przeszedlem toksyczne zapalenie watroby + dróg żółciowych.
Oraz nie wiem czy to od organizmu lecz, rany goją mi sie bardzo dlugo, mam plamy na kostkacho, oraz całkiem sporo siniakow po urazach, zolte od tygodnia.Stosowalem tribiotyk, pomogł prawie niezauwazalnie.

Dodam że wiekszość lekow przeciwbolowych/nasennych/uspakajajacych na mnie nie działa, gdyż w wieku lat 18 stosowalem zdbyt duze dawki jednorazowo+łączylem je z duzymi dawkami alkoholu.
Jeżeli napisalem w złym dziale to przepraszam. Nie znalazlem lepszego w tych kwestiach. W razie jakichkolwiek pytań dotyczącego mojego stanu zdrowia prosze, smiało pytac. Podam wszystko co wiem, ale zalezy mi na pomocy, gdyż nie wiem czy jest sens sie leczyc, chociaz mam 22 lata, wszystko wraca, a mam juz dość stanow depresyjnych przez stan zdrowia.

Pozdrawiam
Łukasz Bugajski.

Załączone pliki
.pdf  description1.pdf (Rozmiar: 49,06 KB / Pobrań: 5)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS