Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przewlekłe zapalenie oskrzeli
06-04-2015, 19:47:06
przewlekłe zapalenie oskrzeli
Dzień dobry,
postanowiłam zadać pytanie na forum, ponieważ od prawie roku mam problem z praktycznie co miesięcznym zapaleniem oskrzeli. W tamtym roku zachorowałam na ostre zapalenie ucha środkowego i przy okazji wyszło, że mam przewlekłe zapalenie błon śluzowych przez co czesto chore gardło i ogółem górne drogi oddechowe. W późniejszym czasie miałam tomografię zatok- czyste, badania krwi i moczu, wyszło dobrze, a choroby przeniosły się dość poważnie na zapalenie oskrzeli. Czuję się wiecznie zmęczona, osłabiona. Lekarze dają mi tylko antybiotyk 3 dniowy po czym choroba nawraca i już nie wiem co mam zrobić. Obecnie czuję ucisk w klatce piersiowej, mam goraczkę i odkrztuszam wydzielinę, na samą myśl o ponownym pojściu do lekarza zaczynam się bać, że znowu się nie wyleczę.
Czy powinnam zmienić lekarza? Co może być przyczyną tak częstych zachorowań. Czytałam o "robakach" w organizmie, czy jest to prawdopodobne? Bardzo proszę o jakąś radę, gdyż boję się, że w końcu trafię z ostrym zapaleniem płuc do szpitala.

Pozdrawiam serdecznie
Anna
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2015, 18:27:25
RE: przewlekłe zapalenie oskrzeli
widzę, że nikt tutaj na forum nie zagląda, a szkoda Sad
19-04-2015, 21:40:42
RE: przewlekłe zapalenie oskrzeli
nie jestem lekarzem, lecz taka sytuacje z nawracajacymi co miesiąc zapaleniami oskrezli mieli moi przyjaciele z dzieckiem. Co miesiąc to samo. Po wielu miesiącach lecenia antybiotykiem okazało sie że jest zarażona glista ludzka i po przeleczeniu lekami od parazytologa wszystko sie skończyło.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS