Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włosy i geny
04-08-2016, 08:04:00
RE: Włosy i geny
nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam ale jak tak sobie myślę to może coś w tym byćSmile jak na razie mam włosy za łopatki i nadal rosną więc w moim przypadku nie jest tak źleSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2016, 17:42:44
włosy musza rosnąć poniewaz stanowia mechaniczna ochrone dla naszego organizmu ktora jest naturalna bariera
21-09-2016, 22:15:43
lepiej jak rosną, niż by miały wypadać, choć w niektórych rejonach rzeczywiście lepiej by było jak by nie rosły
09-12-2016, 17:25:42
moja koleżanka miała całe życie proste włosy, potem nagle zaczęły się kręcic, kręciły dwa lata i przestały. jak to wytłumaczyć?
12-12-2016, 13:45:51
Dziwna sprawa z tymi włosami Big Grin Ostatnio zaczęłam stosować biotynę by sprawdzić czy rzeczywiście moje włosy potrafią przebić się przez moją barierę wiecznej długościBig Grin Zobaczymy czy poskutkuje, bo w przeciwieństwie do innych suplementów, posiada tyle biotyny że jest traktowany jako lekarstwo. Czekam na efekty
21-12-2016, 15:12:14
ja mam super geny i jest niezle
04-01-2017, 11:34:11
W chwili obecnej nie istnieje konkretna odpowiedź na to dlaczego rosną cały czas, ale z pewnością wynika to z potrzeby ogrzewania naszej głowy oraz ochroną jej przez promieniami UV. Jeżeli chodzi o włosy na reszcie ciała miały charakter zabezpieczający przed mrozem, dziś nie są już potrzebne, to taka "ewolucyjna pamiątka".
11-01-2017, 10:24:20
...stety niestety, ale "dobre geny" dotyczą też włosów, niektórzy mogą się bawić w picie ziół, stosowanie suplementacji, wcierek i dobrej diety, a i tak problemów z włosami się nie przeskoczy.
15-02-2017, 15:02:55
Ja większość genów odziedziczyłem po ojcu i dziadku. W tym wieku mam już spore zakola i przerzedzone włosy. A ogólnie na całym ciele mi ich nie brakuje Big Grin Zastanawiam się nad zagęszczeniem jakimś szamponem, ewentualnie zabieg przeszczepu włosów.
02-03-2017, 14:06:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2017 22:23:00 przez mediapark_10.)
Na pewno wszelkie suplementy i odżywki odpowiednio wspomogą porost włosów. Sprawdź na tym blogu ...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS