Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bóle piekące ud,łydek i kręgosłupa w odc.lędż.-krzyzowym
18-03-2015, 15:45:10
bóle piekące ud,łydek i kręgosłupa w odc.lędż.-krzyzowym
witam,

od dwóch tygodni mam bóle piekące ud powierzchnii łylno-bocznej oraz łydek, bóle są najsilniejsze w pozycji siedzącej i przy spaniu na plecach, w ruchu trochę zanikają. pracuje przy komputerze 20 lat i często nachylam się do przodu.Zaczęło się od bólu rozrywającego łydki lewej ,który po tygodniu zmienił się w piekący ból, potem pojawiły się piekące bóle prawej łydki i ud. Przy zgiętym lewym kolanie czuje jakby pulsowanie i musze prostować nogę w pozycji siedzącej, przy tych bólach odczuwałam również piekący ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, który się przemieścił z lekko na lewą stronę jakby w okolicę lewej nerki. Zrobiłam zdjęcie rtg odcinka lędźwiowo-krzyżowego w projekcji przednio-tylnej i bocznej, ale nie wykazało żadnych zmian .Byłam w poradni naczyniowej i lekarz zrobił badanie dopplera lewej tętnicy i stwierdził, że bóle piekące to sprawa neurologiczna. Wczoraj byłam u osteopaty, pobadał ,kazał się pozginać i stwierdził, że nie wskazuje to na uszkodzenia mechaniczne i że dziwne mam objawy. Bóle pojawiają się czasem nagle i budzą mnie w nocy tak że nie mogę spać. Biorę mydokalm i nimesil i nic. Czy to mogę być jakieś uciski korzeniowe, albo neuralgie-ból jest piekący i czuje jakby ciepło ,przy czym nogi nie są w dotyku gorące ani obrzęknięte, nie wiem co mam robić ,lekarz rodzinny nic mi nie doradził. Proszę o poradę czy udać się do neurologa z tymi dolegliwościami, nadmienię jeszcze że bóle piekące powierzchni ud tylno- bocznej zdarzały mi się wcześniej i same ustępowały ale nie były aż tak intensywne i nie przechodziły na łydki. Bedę wdzięczna za szybka odpowiedź.pozdrawiam Beata
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS