Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
punktowy ból głowy
03-03-2015, 11:49:33
punktowy ból głowy
Proszę o poradę w związku z trwającym od sześciu miesięcy punktowym bólem głowy. Pojawia się on nagle, z lewej strony głowy w okolicach ucha. Czasami budzę się w nocy z bólu. Często w ciągu dnia pojawia się i po paru minutach mija. Dodam, iż bardzo boję się diagnozy, ponieważ mój tata zmarł na guza mózgu - glejaka wielopostaciowego 6 lat temu. Nie mam żadnych innych objawów, żadnych niedowładów, omdleń, nudności. Nie wiem nawet co zwiększa lub zmniejsza ból. Piję sporo kawy, ale nie czuję się ani lepiej ani gorzej, czy wypiję kawę czy nie, nie ma to znaczenia. Dodam, że na początku ból ten był jak dźgnięcie nożem, jakieś 4 miesiące temu, natomiast teraz czuję jakieś pieczenie i mniej jest uciążliwy. Nawet miałam przerwę od tego bólu przez 3 tygodnie i myślałam, że się skończyło, ale niestety wyjazd na ferie w góry - może to inne ciśnienie, spowodowało powrót bólu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 22:51:57
RE: punktowy ból głowy
Również podobne bóle, czasem jest to ostrzejsze ukłucie, czasem tylko tak jakby ścierpnięta skóra. Lekarz stwierdził, że to bóle głowy na podłożu nerwicowym, ale idz z tym do neurologa. Zrobią Ci badania i będziesz spokojniejsza
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS