Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pocace sie stopy z zimna.
03-11-2016, 18:55:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2016 18:55:50 przez Gosc199.)
Sad Pocace sie stopy z zimna.
Witam. Zakladam ten temat poniewaz juz 2gi jesienno-zimowy sezon borykam sie z problemem pocacych się (i przez to marznacych) stop.
Otoz kiedy jest zimno poca mi sie nogi, skarpetki przemakaja i reszte dnia czuje dyskomfort, a do tego sie przeziebiam. W cieple dni problem w ogole nie wystepuje (nie mam zadnego problemu z nadmiernym poceniem). Nawet teraz pot nie pachnie brzydko, mozna powiedziec ze zapach jest neutralny.
Jednak sytuacja wyglada nastepujaco: rano wychodze z domu cieplo ubrany, na nogach bawelniane skarpetki (cieple, frotte) plus skorzane buty. Wsiadam do samochodu i po chwili juz czuje, ze jest mi zimno w stopy. Nastepnym krokiem jest wilgoc w butach (ktore dzien wczesniej oczywiscie susze wiec nie jest to wilgoc z poprzedniego dnia). Od tej pory reszta dnia dopoki nie wroce do domu jest tragiczna, nie musze chyba mowic jak fatalne jest to uczucie gdy caly dzien ma sie mokre stopy. Uzywalem spray Obadam, zeby zmniejszyc potliwosc stop ale na nic sie zdaje. Przez ten problem praktycznie od poczatku jesieni chodze zakatarzony. Probuje sobie dostarczac jak najwiecej witaminy C wypijajac sok z cytryny reguralnie. Spotkalem sie z opinia ze problem z krazeniem moze wystepowac wlasnie przez spozywanie cytrusow. Co o tym sadzicie? Czy ktos w ogole mial podobny problem lub wie co mozna na to poradzic? Czasami jak zdazy mi sie sprawdzic cisnienie to bywa wysokie wiec moze jest to zwiazane z nadcisnieniem? Dziekuje za kazda porade i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS