Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
osłabienie po operacji czy coś gorszego??
15-09-2016, 21:50:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2016 21:59:10 przez Akuratka74.)
osłabienie po operacji czy coś gorszego??
Proszę o pomoc. Po dużym stresie w r. 2014 przebyłam banalną operację w marcu 2015 (usunięcie laparoskopowe torbieli - pomyśle, nie było zmian nowotw.) byłam dłuugo bardzo słaba. Lekki wysiłek - i pojawiały się zawroty głowy, prawie omdlenie. Wykryto co prawda (IX 2015) zapalenie serca (już minęło - diagnoza z końca maja 2016), zespół szyjny oraz nerwicę (leczę), ale wciąż jest nie tak. Przejście 3 km to wyczyn; nawet, jesli się na niego zdobędę, potem wali mi serce, pojawiaja się zawroty głowy albo nawet ból głowy i szyi (z tyłu) . Nie mogę podbiegać ani podszkoczyć. Nie mogę nosić więcej niż 1,5-2 kg,i to na krótki dystans; inaczej pojawiają się objawy jak w ciąży, "ciągnięcie w dół", zaraz musze się położyć. Robiono mi CT głowy - w porządku. Przepływy szyjne - OK. Wyniki krwi mam świetne (morfologia, OB, cholesterol, cukier, CRP)i, zęby wyleczone. Odżywiam się zdrowo. Mam wrażenie, że coś mi uszkodzono podczas operacji, czy to możliwe? Co? Jak sobie pomóc?
Dodam, że do tego jestem nadwrażliwa na światło (zwł. na miganie ekranu komputera - nie wysiedzę 1-razowo dłużej niż godzinę), a objawy mijają mi po poleżeniu (od 15 min. do snu nocnego).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS