Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ból głowy+opuchlizna
03-04-2016, 15:09:25
Exclamation ból głowy+opuchlizna
Witam,
pytanie moje brzmi: do jakiego specjalisty powinnam się udać z moim bólem? Zaczął się 9 lat temu. Ból na początku jest mały i stopniowo narasta. Jest nie do zniesienia..głównie przednia, lewa część głowy, przy tym puchnom mi powieki (bardziej lewa), i czuję przeszywający ból od zęba aż do mózgu. Wcześniej pojawiał się często, przez ostatnie 3 lata może 2x i pojawił się znowu w zeszły czwartek. Ból był tak silny, że momentami robiło mi się biało przed oczami i było mi strasznie niedobrze, prawie zwymiotowałam. Jak zwykle napuchły mi oczy, znowu lewa strona, tym razem spuchła mi również lewa skroń i oczodól, a oczy były zaczerwienione i bolały. Trwało to ok 4-5h.

Nie sądzę, że to od bólu zęba, bo staram się chodzić do dentysty przynajmniej raz w roku i zauważyłby, że jest "do zrobienia"..

Pomocy...boję się, że znowu ból będzie pojawiał się tak często jak wcześniej..

Może ktoś juz miał takie dolegliwości? Jeśli nie to gdzie powinnam się udać? Co to może być? SadHuhHuhHuh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2016, 11:23:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2016 11:24:31 przez enagodac.)
RE: ból głowy+opuchlizna
Od 9 lat masz takie objawy i nic do tej pory z tym nie zrobiłaś?!
Najpierw udaj się do lekarza rodzinnego, który da Ci skierowanie do specjalisty i wyśle na konkretne badania.
18-08-2016, 18:31:50
Dla wykluczenia występowania nieprawidłowości w mózgu warto rozważyć wykonanie badania rezonansu magnetycznego głowy- jest to badanie w niektórych sytuacjach lepsze od tomografii komputerowej.
25-08-2016, 17:44:03
sądze ze z tym należy się udac bezposrednio do lekarza i nie probowac kombinowac samemu
21-09-2016, 22:18:05
O żesz, jak ból występuje już tak długo o nie przelewki. Zgłoś się do lekarza i to jak najszybciej.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS