Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy ze snem u 10 latka
28-03-2016, 20:38:52
problemy ze snem u 10 latka
Witam.Moje 10 letnie dziecko od kilku lat mam problemy ze z zasypianiem.Kiedy przychodzi wieczór dziecko po kilkanaście razy pyta co ma zrobić żeby zasnąć. Co wieczor jest ta sama hisoria: płacz, pytania i strach przed tym że znów nie zaśnie, a inni będą spać. Nie pomaga spacer, kąpiel, wietrzenie pokoju ani bajka.
Zarówno dziecko jak i ja jesteśmy już tym wykończone. Średnio zasypia ok.00.30 lub 01.30 śpi do 7.00. Rano wtdaje sie byc normalna. Ale w ciągu dnia dziecko jest drazliwe i płącznie. Czasem ma problemy z koncentacja.Nie nawidzidzi nocy i spania.
Czy to normalne.Mnie ta sytuacja okropnie męczy.Czuję się bezsilna i bezradna.Lekarze mówią, że doszukiwać się czegoś czego nie ma.
Co mam robić.? Gdzie się udać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 22:24:23
RE: problemy ze snem u 10 latka
Witam. Z tego co Pani opisuje wygląda na to że wszystko tkwi w psychice dziecka i pojawia się u niego uporczywy strach przed tym że będzie ciężko zasnąć bądź w ogóle się to nie uda. Może należałoby się wybrać do psychiatry dziecięcego bo te objawy przypominają mi objawy nerwicy natręctw która może zacząć dawać o sobie znać juz we wczesnym wieku. Życzę rozwiązania problemu bo wiem jakie to może być frustrujące dla rodzica a i dziecko też pewnie wewnętrznie każdego wieczora cierpi katusze bo ma lęk przed tym że nie uda mu się zasnąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS