Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
migrena
16-02-2018, 09:20:04
RE: migrena
Migrena nic przyjemnego Confused kiedyś miewałam takie napady migreny w nocy , że kręciło mi się w głowie i wymiotowałam... było to spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi, która na szczęście odstawiłam ! Teraz jak czasem mnie chwyci migrena to ratuje się Eferalgan Codeine , zawsze pomaga Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2018, 14:09:16
Ja za każdym razem jak mam migrenę to trafiam do szpitala bo ból jest nie do wytrzymania. Na szczeście takie ataki nie zdażają się zbyt często

Pozdrawiam Smile
16-04-2018, 20:31:16
Mój szwagier cierpi na bóle głowy od 30 lat prawie. I co ciekawe, niekoniecznie są to bóle migrenowe, ponieważ zmienia się ich miejsce, siła, czas trwania itd... Już próbował w różnych miejscach konsultować z kliniką leczenia bólu głowy włącznie.
Nic nie pomogło. W dodatku nikt nie wie o co chodzi, a bywają takie tygodnie, że ból pojawia się np przez 5 dni i po kilka razy dziennie, albo trwa 2-3 godziny.
I to jest dramat, bo prowadząc firmę nigdy nie wiesz kiedy Cię coś takiego dopadnie. Np w trakcie ważnego spotkania z klientem. A środki przeciwbólowe działają losowo. Czasem pomagają, a czasem prawie wcale.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | MyBB | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS