Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum
dziwna góla przy odbycie - Wersja do druku

+- Pierwsza Polska - Przychodnia Internetowa - Forum (https://przychodnia.pl/mybb)
+-- Dział: Pytania Do Lekarza (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Pytania do Internisty (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: dziwna góla przy odbycie (/showthread.php?tid=127)

dziwna góla przy odbycie - mag - 06-09-2016 00:13:51

[attachment=4]l[attachment=4]Witam ostatnio zauważyłam przy swoim odbycie wzniesienie, nie wiem czy wcześniej porostu nie zwróciłam na to uwagi czy dopiero co się zrobiło. Nie boli ani nie przeszkadza mi to, czasem tylko swędzi mnie odbyt. Załączam zdjecie

RE: dziwna góla przy odbycie - KasiaeM123 - 07-09-2016 14:22:14

(06-09-2016 00:13:51)mag napisał(a):  lWitam ostatnio zauważyłam przy swoim odbycie wzniesienie, nie wiem czy wcześniej porostu nie zwróciłam na to uwagi czy dopiero co się zrobiło. Nie boli ani nie przeszkadza mi to, czasem tylko swędzi mnie odbyt. Załączam zdjecie

Muszę przyznać że ma pani ewidentnie hemoroidy.. Proszę po prostu udać się do proktologa aby ten podjął odpowiednie leczenie

RE: dziwna góla przy odbycie - migotka - 17-11-2016 13:22:18

hemoroidy, u mnie pojawiły się po pierwszej ciąży. żadne zalecone przez lekarza specyfiki nie pomagały na dłużej. Pewnego razu oprócz świądu pojawił się ból, nie mogłam go znieść, koleżanka przekazała mi radę swojej babci, żeby posmarować je masłem. Już po 1-2 aplikacjach poczułam uglę, przestały wydostawać się na zewnątrz. Polecam ten sposób choć troche obrzydliwy

RE: dziwna góla przy odbycie - mlekoo55 - 11-12-2018 13:23:53

Takiego bólu to ja nigdy nie miałem. Jak teraz myślę to chyba to bardzo dobrze bo inaczej nie wiem jakbym się czuł.